Fotograf glamouru a aktu

Kočka není pes a glamour není akt.

Glamour není akt.  Něco mají ale přece jen společného – a to je citlivá práce s tělem. V případě glamouru lehce zahaleným, přesto provokativním, sexy a zároveň decentním. Fotit glamour i akt je pro mě vždycky výzva, je to další level profesionálního focení, kde se soustředěnost a umění komunikace fakt vyplácí.  

I když jsem v běžném životě milovník vytříbeného humoru, žádné trapno vtípky ani rozpaky prosím Vás nečekejte. Hodinu náboženství ale taky ne, spíš se připravte, že možná budete překvapeni, jak v pohodě takové focení i přes počáteční nervozitu může být. Povedu vás tak, abyste se cítili příjemně, poradím s pózováním a výsledek určitě bude stát za to.

Ať už pro Vás samotné, což je super, protože je boží udělat to pro sebe samotnou a nebo jako dárek/poukázka/překvápko pro Vaše polovičky. Všechno je možné, od vystavení poukázky až po tisk fotoobrazů nebo fotoknih.

Kde fotím?

Příroda a slunce, polovina úspěchu.

Nejraději fotím venku v přírodě a to hlavně kvůli světlu. Západ slunce je prostě západ slunce a denní světlo umí nejvíc. Během roku jsou ale i období, kdy to prostě nejde. I to ale vyřešíme. Pokud máte oblíbené místo/ateliér, není problém se podle Vašich finančních možností domluvit na pronájmu a jestli se budete úplně nejlíp cítit ve Vašem domácím prostředí, pomocí světel vykouzlím profi podmínky prakticky kdekoliv.

Nečekejte na pekáč buchet a rifle z gymplu.

A teď zásadní informace – 3, 2, 1 – glamour ani akt fakt není výsada modelek. Je o jedinečné atmosféře, kráse a unikátnosti každého těla. A to může být klidně to vaše. Takže rychle zažeňte chmury z “nedokonalé” postavy a pojďte do toho.

Už teď jsem si jistý, že tyhle fotky budou krásné. Protože za ta léta vím, jak to udělat, aby krásné byly.

O všem můžeme dopředu pokecat, probrat vaši představu i strachy nebo vize, jak by to mělo vypadat. O toho tady jsem.

Ceník

Dopravné nad rámec + 6,60 Kč/km.

Pronájem ateliéru není v ceně balíčku a odvíjí se od aktuální ceny pronájmu a vybraného ateliéru.

Focení o víkendu nebo ve st. svátky +500 korun

Neupravené fotografie ani RAWy neposkytuji. Děkuji za pochopení.

Tady se můžete mrknout, jak by mohly vypadat i vaše fotografie a pokud už moji práci znáte, můžete rovnou přeskočit na recenze od mých zákazníků.

Co o mně napsali zákazníci?

Katka - Raijin cosplay

S Romanem a Maruškou jsem fotila poprvé, a i přesto, že znám Romanovu práci, výsledek focení je naprosto famózní. Po velmi dlouhé době jsem měla slzy v očích.

Marušce děkuji za skvělý výběr lokace a pomoc (včetně těch krkolomných situací), Romanovi za jeho naprostou profesionalitu a pomoc pro mé pózování.

Jestli jste na vážkách, zda s Romane fotit, nebuďte, výsledky rozhodně stojí za to.

Těším na další spolupráci, Katka

CENEGA CZECH

FOTO Roman Čierny je kouzelník 🙂

Danča

Naprostá spokojenost! Roman má velmi profesionální, ale přesto přátelský přístup, od začátku byla komunikace skvělá, probral se mnou, co od focení očekávám a ukázal mi inspirační fotky. Focení bylo pohodové, Roman má fakt cit pro pěkné záběry a když jsem měla návrh/výtku, poslouchal a společně jsme přišli na nejlepší řešení. Mimo jiné jsme vedli u focení fajnovou nezávaznou konverzaci, která mi pomohla se uvolnit, což se odrazilo i na fotkách. I výběr lokace se velmi povedl. Výsledné fotky byly hotové za deset dnů, což je naprosto úžasný čas.
Celkově jsem si focení moc užila, z fotek jsem naprosto nadšená, těším se na další spolupráci a rozhodně Romana doporučuji všema deseti 🙂

Walmag

S Romanem jsme pro naši firmu fotili kalendář. Celá komunikace od příprav po samotnou realizaci proběhla na jedničku. Roman je profesionál a poradil se se vším. Výsled rozhodně stál za to. Děkujeme!

Denča - Denis Nana cosplay

Upřímně jsem byla trošku skeptická, protože je pro mě vždycky nějáká aktivita s někým koho neznám trošku stres. Ale focení proběhlo velmi dobře. Vlastně bylo velmi zábavné a děkuji i asistentce Míši, které byla při ruce a pomáhala opravdu se vším potřebným. Domluva s Romanem byla v pořádku a rychla a fotky jsou prostě nádherné. Dostala jsem tedy krásný zážitek a krásné fotky a za to velmi děkuji :3

Ingrid

Skvělá spolupráce, parádni zážitek a profesionální přístup. Focení jsem si již dvakrát mohla užít vážne maximálně. Výsledné fotografie mě nadchly a sklízí úspěch. Určitě doporučuji, budete spokojení.

Áďa - Rozari cosplay

Profesionální přístup s velmi dobře dopředu namyšlenými scénami. Naopak při vlastní invenci a domluvě ochota vyzkoušet nový nápad a daná maximální energie pro to, aby výsledek byl co nejlepší. Na osobní úrovni opravdu sympatický fotograf. Děkuji!

Verča

Spousta lidí mi nevěří, že nejsem exhibicionista. Nejsem a nerada se fotím. Najít tedy fotku, která by byla reprezentativní či snad použitelná je velký problém. Většinou mám před obličejem balón, krýgl s pivem, lahev s vínem. Jsem specialista na zavřené oči a jiné výrazy podobné obrně obličeje.

Ač se to nezdá, pro člověka, který při představě namočených rozinek umí vyloudit stopadesát grimas znechucení během minuty , je nejtěžším úkolem nic nedělat a mít na tváři tzv. přívětivý úsměv . Nemít výtlem jako prase, nevypadat, že mě postihla veliká tragédie, ale vypadat tak jako já, když jsem v pohodě.

Musela jsem v mnohém překonat sama sebe – za prvé poprosit o pomoc , za druhé sundat černé tričko , za třetí pokusit se u toho focení netuhnout jako když předjíždím kamion na dálnici . No a konečně vybrat tu správnou fotku, kde nevypadám jako miss puberta, ale kde jsem to bez zbytečných příkras prostě já.

Za prolomení hromady předsudků, strachů, velikánskou srandu a hlavně teda tu fotku patří dík Romanovi a Marušce .

Takže, potýkáte-li se s podobnými problémy jako já, chcete profilovku, business fotky, jste vášnivý cosplayeři nebo rodina bez pěkných fotek, směle doporučuji FOTO Roman Čierny .

Karin

Roman je skutečně skvělý fotograf a super člověk. Při focení se člověk cítí uvolněně a pohodově. Mohu jen doporučit!

Mary & Feinobi cosplay

Skvělý přístup a úžasné výsledky. Roman má dobré oko jak na kompozici, tak barvy a retuš. Fotografie od něj máme jak klasické, tak s digitální montáží a obojí je na jedničku.

Vřele doporučuji

Kája

Moc děkuju za úžasnoé focení! Supr komunikace, přístup a hlavně fotečky úplně top. Výsledek byl vysoko nad mé očekávání, takže můžu fakt jen doporučit po všech stránkách. U focení byla skvělá atmosféra a zábava. Fakt můžu jen vřele doporučit!

Michal

Roman je mistr postprodukce, což je možné vidět na jeho prácičkách. Já jsem však potřeboval fotky z jiného soudku, tak jsem poprosil Romana, jestli by si nechtěl cvaknout něco business a řekl, že ano. Zhostil se toho skvěle a výsledek je výborný!! Atmosféra a komunikace při focení byla báječná, Roman je profík a skvělý člověk, s čístým svědomím můžu jen doporučit!!

Monča

Roman je skvělý, spolehlivý a umělecky založený fotograf, což dalo našim fashion sexy fotkám skvělý nádech i emoce. Je to jeden z mála a jsem ráda, že mě fotil právě on. Navíc mu chybí arogance a je to hodná duše, což se taky cení s tak vymakaným portfoliem. Modelkám i fotografům můžu jen doporučit.

Laura

K foteniu s Romanom a Maruškou som sa dostala cez kamarátku ktorá s nimi už mala veľmi dobrú skúsenosť a celé to v podstate zorganizovala.

Vložiť do nich dôveru s týmto pre mňa dôležitým projektom bola dobrá voľba. Nielenže boli veľmi ochotní a pomohli nám s prípravou, ale svojou kreativitou posunuli naše nápady na úplne inú úroveň. Výsledok hovorí sám za seba tak isto ako ich portfólio. Ak budem plánovať ďalšie fotenie som tak určite cez nich

Týna

Focení s Romčou bylo naprosto v pořádku. Velmi profesionální a zábavný fotograf, vůbec není důvod se při focení stydět. Umí navodit super atmosféru.😊 A fotky opravdu stojí za to. Maximální spokojenost. 🙂

Lucka

Lepší spolupráci jsem si nemohla přát! Jednání s Romanem probíhalo pohodově a profesionálně. Hned jak jsme se potkali jsem věděla, že to bude skvělé focení. Před focením jsme si popovídali a okamžitě panovala pohodová nálada. Při focení bylo vidět, že Roma ví, co dělá. Dokázal poradit, jak si stoupnout a přesně věděl co chce, ale na druhou stranu dává dostatek prostoru pro můj názor a vlastní invenci. A fotky?… No nádhera. Nemám slov. Úžasně něžné a asi tisíckrát překonaly představu a to už ve foťáku na místě focení. Romana můžu jednoznačně a stoprocentně doporučit. Spolupráce s ním je profesionální, pohodová a jedinečná. Roman je sympatický a výborný fotograf